Atsauksmes par papīra darbnīcu

Aizraujošs un iedvesmojošs ieskats papīra masas gatavošanas tehnoloģijās, kā arī darba procesa sakārtošanā un secība (kā un kādā kārtībā jādarbojas, lai sanāk...) Iespēja eksperimentēt! Pavisam no jauna - gleznošana ar papīra masu. Pats process un ieskats fundamentālās un profesionālās tehnoloģijās rosina darboties. Paldies!
~Dace
Ulbroka

Kaut arī papīru biju lējusi jau iepriekš, uzzināju daudz jaunas tehnoloģijas nianses. Nebiju lējusi papīru, kas pagatavots no kokvilnas auduma un manuprāt šī masa ir daudz kvalitatīvāka. Jaunums bija gleznošana ar papīra masu. Ļoti patika mierīgā, radošā atmosfēra, nesteidzīgais process. Bija patīkami, ka viss ir labi sagatvots un pārdomāts process.
~Santa 
Ulbroka

Uzzināju no jauna par papīra sagatavošanu no auduma, nepieciešamo aprīkojumu, tehniskajiem paņēmieniem, procesa kārtību. Tikai pamēģinot pašam, rodas idejas! Esmu piepildījusi savu ziņkāri un zināt kāri, strādājot Ilzes darbnīcā! Paldies!
~Signe


Paldies pasniedzējai par...interesantu lietu; miera ostu; ideju bagāžu; radošu pieeju; fantastisku vietu, kur top brīnums!
~Diāna
Līgatne

Uzzināju daudz jauna par papīra liešanu. Nebiju lējusi papīru no auduma. Arī jaunums, uzzināt, ka var gleznot ar papīra masu. Ļoti iedvesmojošs un aizraujoš darba process. Paldies!
~Anita 
Ķekava

Visas šīs stundas tika pavadītas radošā gaisotnē izzinot dažādus paņēmienus par papīra izgatavošanu.
Teorētiskā apvienojums ar praktisko ļauj izveidot jaunus un radošus darbus, kurus ar prieku var dāvināt kādam.
Interesanti bija izzināt, kā tiek sagatavots materiāls, no kura vēlāk tiek gatavots papīrs.
Kopējās atziņas: Mājīga atmosfēra draudzīgā grupā.
Noderīgu, praktisku lietu apgūšana.
Pasniedzēja ir zinoša, kompetenta, atsaucīga.
Šos kursus ieteikšu arī citiem.
Paldies!
~Mārtiņš
Rīga

Patika, ka verēju apgūt papīra liešanas iemaņas, dažādus papīra liešanā izmantojamus paņēmienus.
Varēju darboties radoši, izmanot papīra darbnīcā esošos materiālus, tehniku. Paldies pasniedzējai par interesantajām nodarbībām!
~Aina
23.03.2013


Jauns bija viss:
Darbs ar sietiņu rāmīšiem.
Kompozīcijas veidošana.

Papildmateriālu pielietošanas iespējas.
Pamažam radās jaunas ierosmes pēc visa redzētā, arī grāmatās.
Paldies par visu!
~GuntaPapīra liešanas mākslas ir tik sena, tomēr salīdzinoši piemirsta mūsdienās. 
Process, kā izrādījās ir ļoti vienkārš, rosina uz experimentiem. Kursos mēs strādājām ar jau sagatavotu papīra masu. Masas sagatavošanas process ir laikietipīgs, tomēr esam iepazinušies arī ar šo procesu. Paldies par šiem kursiem. Ļoti vērtīgi pavadīts laiks.
~Ilze H
21.03.2014

Kursi bija ļoti interesanti un patīkami pārsteidzoši! Nebiju domājusi, ka papīra liešana var būt tik daudzveidīga. Arī tonāli iespējams iegūt pārsteidzošu krāsainību, lai gan sākotnēji šķita, ka šī tehnika varētu būt garlaicīga, taču redzējām tieši pretējo. 
Un pats galvenais - kursi ir ļoti viegli. Papīra masas smago un ilgo darbu kursu vadītāja jau bija paveikusi iepriekš, tākā mums atlika tikai iet un radoši experimentēt!
Ļoti patīkama vieta un atmosfēra!
Sirsnīgs paldies par jauko uzņemšanu un iespējām uzzināt daudz vairāk par papīra liešanu gan no dažādām grāmatām, gan video materiāliem!
Informācija pasniegta ļoti saistoši un nepiespiesti.
Paldies par sagatavotajiem materiāliem un ieguldīto darbu! 
Ieguvu labu atspēriena punktu tālākai experimentēšanai papīra liešanā!:)
~Līga
Saldus
21.03.2014

Papīra liešanas darbnīcā materiālu apstrādi klātienē vēroju un radoši darbojos ar šai tehnikai paredzēto inventāru pirmo reizi. Iespaids bija labs un patīkams, process radīja radošu vidi, kopējā atmosfēra bija mierīga un nepiespiesta.

Paldies skolotājai Ilze!
~Elīna
21.03.2014

Ļoti jauka un noderīga lekcija par papīra liešanu/izgatavošanu. Novēroju, ka papīra izgatavošana spēj dzīvot/atrasties jebkurā mākslas veidā/tehnikā.
Papīrs ir telpisks.
~Raitis Hrolovočs
21.03.2014

Papīrs  - ietinamais papīrs, zīdpapīrs, rakstāmais kantora papīrs no celulozes, pārstrādātais, otreizlietojamais utt....Līgatnes papīra fabrika...Sloka...
...bet uz džinsu papīra, ar džinsu papīru darbojos Pirmo reizi!
Paldies skolotājai Ilzei!!! (Jo tagad mierīgu sirdi varu nemest ārā vecos, nodilušos un saplēstos džinsu bikšu gabalus!)
~Dagnija
21.03.2014

Es priecājos, ka apmaklēju šos brīnišķīgi jaukos kursus un nenožēloju ne mirkli. Bija prieks iepazīties no kādiem materiāliem tik negatavo papīra masu, un iznākums ir viens - papīrs. Brīnišķīgs un jauks roku darbs, ko nespēj otreiz tādu pašu vienādu izgatavot. Ja ir kādam vēl šaubas, tad varu tik ieteikt - nenožēlosiet! Paldies par jaukām idejām.
 ~Ilze Spīre, Aizpute
12.04.2014

Paldies! Kursi bija labie, profesionāli un radoši. Ar papīra liešanu īsti iepazinos pirmo reizi. Tehnika interesanta un iespēju bagāta.
~Armands Ausmanis
Aizpute
12.04.2014

Paldies par iespēju izmēģināt jaunu tehniku, bija ļoti interesanti. Šie kursi mainīja arī manu priekšstatu par papīra liešanas tehniku un jau ievilka azartā, ceru ka izmantošu šīs iemaņas tālāk.
~Ance Ausmane
Aizpute
12.04.2014

Ārkārtīgi liels paldies Jums par sniegto. 
Materiāla izvēle ir gana liela , lai būtu iespējas izmēģināt visu ko.
Brīnišķīgs aprīkojums ar savu vēturi.
Prasījās saprast, kā būtu ar lieliem formātiem.
Gribētos redzēt Hollander Beater darbībā, kā arī kā strādā ar vakuma galdu
Bet šie pēdējie, gan jau garākos kursos. 
Gaidīšu ziņu par nākamajām nodarbībām.
Paldies.
~Agnese
 12.04.2014

Prieks par šajās divās dienās saturīgi pavadīto laiku. Papīra liešanā bija tikai teorētiskas zināšanas, bet šī praktiskā darbošanās tiešām spēja aizraut tā, ka zuda gandrīz laika sajūta. Patīkami, ka pasniedzēja lēnām un saprotami komentēja un rādīja paraugus, piemērus un veidus kā top papīrs. Katrs verēja radoši izpausties un izmeiģināt  visus no iespējamiem variantiem. Vēlreiz paldies!
~Vita
Cēsis
10.05.2014

Paldies! Varen jauks pasākums. Ieguvums gan prātam, gan dvēselei. Līdz šim papīrs liets no tā, kas ir un tādā veidā, kā spēj sariktēt šo procesu. Bet nu ir iemeiģināts kā tam visam vajadzētu noritēt. Ceru, ka sanāks iekārtot papīra liešanas darbnīcu bērniem un ļauties kopā  ar bērniem radīšanas brīnumam. 
~Ginta
Rīga
10.05.2014

Ļoti iedvesmojoša darbošanās! Kursos ieguvu papildus zināšanas papīra tapšanā. Savā darbā, līdz šim, strādāju ar bērniem papjē mašē tehnikā. Papīra masu izmantojam veidošanas nodarbībās. Kursos guvu ļoti daudz ideju darbam ar bērniem. Mana ikdiena paiet strādājot ar pirmskolas vecuma bērniem un šajos kursos guvu idejas un pārliecību, ka gūtās zināšanas varu izmantot darbā ar mazajiem bērniem.
Paldies par šīm divām dienām.
~Jautrīte Bērente
10.05.2014

Par cik papīra liešana priekš manis ir pavisam jauna tehnika, tad tās apguve sagādāja lielu prieku.
Darba proces bija tik aizraujošs, radošs un interesants, ka laiks paskrēja nemanāmi. Kursa saturs tika izskaidrots saprotami, skaidri. Šobrīd jūtos tik daudz apguvusi, ka esmu gatava ar šo skaisto nodarbi/mākslu radoši eksperimentēt ar mākslas skolas audzēkņiem. Šobrīd ir iedvesma un vēlme vākt augus un eksperimentēt vēl un vēl...
Liels paldies par brīnišķīgo nodarbību ciklu!
~Diāna Krieviņa
Berģu Mūzikas un mākslas pamatskola 
10.05.2014

Papīra liešanas kursi, kuri norisinājās Pardaugavas Mūzikas un mākslas skolā 9. un 10. maijā bija ļoti radoši. Tā kā pati esmu stikla māksliniece, man šī tehnika bija kautkas jauns. Patika, ka strādājām pārsvarā praktiski, jo atšķirībā no šiem kursiem, citos ir pārsvarā teorija.
Paldies par jauko pieredzi papīra liešanā. Gribētos nākamajos kursos izmeiģināt papīra liešanu un veidošanu formā.
~Veronika
10.05.2014
   
Vienreizēji kursi! Līdz šim biju sastapusies tikai ar papje maše tehniku, tādēļ viss šeit apgūtais man ir bijis kaut kas jauns. 
Papīra liešana pati par sevi ir ļoti pateicīga tehnika bērnu māslas skolai, jo ir ātrs, dažkārt neparedzēts un pārsteidzošs rezultāts, kas bērniem  parasti patīk.
Problēma, vienīgais, ar aprīkojumu - cik naudas skola var tam iedalīt.
Protams, ceru uz turpmāko sadarbību!
 ~Irēna
30.08.2014
Krāslava

Ļoti patika tas, ka bija ļoti daudz praktiskā darba. Varējām pašas darboties un klausīties teoriju un ieteikumus. 
Interesanti bija uzzināt par daudziem variantiem gleznošanai ar papīra masu, bez trafareta, ar trafaretu un ar krāsu pigmentiem. Vēl gribētos vairāk padarboties ar formām.
Bet vispār viss bija ļoti interesanti un laiks skrēja ātrāk nekā gribētos!!!
~Aļona
30.08.2014
Zilupe

Ļoti, ļoti patika!
Korekti, skaidri pārdomāta programma! Paldies par idejām!
Iegūtās zināšanas centīšos pielietot turpmākajā darbībā.
Paldies par iespēju un atsaucību turpmākajā sadarbībā!
~Gunta
Salaspils
P.S. Lai Jums veicas!!!
P.P.S. Vēlētos arī turpinājumu - formu liešanu utt.

Paldies par jaunajām idejām. Bija ļoti interesanti, jo līdz šim neko tādu nebiju darījusi. Ļoti ceru, ka varēšu kaut daļēji pielietot jaunās zināšanas skolēnu apmācībā. Īpaši interesanta bija papīra masas gleznošana. Vēlētos turpināt sadarbību, lai apgūtu vēl citas metodes šajā mākslā, kā arī rastu iespēju sadarboties materiālu iegādē.
Paldies skolotājai!!!
~Biruta - Grobiņas mākslas skola
30.08.2014

Brīnišķīga pieredze. Labprāt apmeklētu vēl kādas nodarbības papīra saistībā, piemēram - formas, maskas utt.
~Gita
29. 11.2014

Patika~
Ka nav liela interesentu grupa, ka radošais process turpinājās no "zvana" līdz "zvanam", ieguvu informāciju, kura tiks pielietota turpmākajā radošajā darbā utt.
Ieteikumi~
Parādīt vēl kādus knifus, kuri noderētu šajā jomā.
29.11.2014

Man ļoti patika! Jauka kompānija, pozitīva atmosfēra un idejas un iedvesma. Vēlētos vēl uz šāda veida kursiņiem. Varētu teikt, ka es par papīra liešanu neko nezināju, tāpēc man viss bija pirmo reizi. Ļoti patika, viss izplānots. Grāmatas labas, pieredzes apmaiņa. Jauki būtu - pēc gada tikties šādā pat sastāvā un tad redzētu - vai kāda nodarbojas ar šo lietu? Es esmu apņēmības pilna! Vēlos savā skolā bērniem iemācīt, kaut nedaudz ar blenderi...
Jums, Ilze, es novēlu - lai viss vienmēr izdodas! Lai pieteik enerģijas un spēka. Jaunas idejas!
Jaunus sadarbības partnerus!
Liels PALDIES, Agnese
29.11.2014

Papīra liešanas darbnica, vada Ilze Dilāne
dalībniece Baiba Pika
Ieguvumi:   Apguvu papīra liešanu, ko sen vēlējos. Bija iespēja radoši variēt piedāvātās tehnikas. 
Paraugu kolekcija arī deva ierosmes eksperimentiem.
Vērtējums/secinājums:   Radoša un praktiska darbība pēc kuras skolotāji ir izslāpuši.
Praktiskā darbnība un uzdevumi bija labs organisks ierāmējums, lai domas rosītos mērķtiecīgi.
Ierosinājumi:   Varētu būt nākamās pakāpes darbnica, kur dalībnieki ir sagatavojuši savus materiālus, tēmas, šablonus un jau realizē iecerēto.
29.11.2014

Manu Amerikas kolēģu atsauksmes par darbu ar bērniem. Attēlus var redzēt šeit un šeit:

~Ilze - You are really doing some great things with these kids.  How lucky they are to have you teaching them papermaking.
Happy New Year!
Susan Mackin Dolan
01.01.2015

~Love the pop up snowflakes and the little stab bindings.
Linda Draper
01.01.2015

~Looks like a great program Ilze. Keep up the good work. Those kids are very fortunate!
...tom 
(Tom Bannister) 
12.01.2015

~Papīra liešanas kursos biju pirmo reizi un guvu ārkārtīgi lielu iedvesmu tālākām manām gaitām, mācībām, darbam.
Noteikti šo visu spēšu izmantot strādājot ar bērniem.
Par papīra liešanu bija iepriekš minimālas zināšanas  iegūtas, bet kolēģes iedvesmota vēlējos atsvaidzināt zināšanas un, protams, iegūt jaunas.
Liels paldies par šo iespēju un noteikti vēlēšos apmeklēt vēlkādus kursus! Super!
Papīra liešana ir sava ir sava veida meditācija! Es guvu mieru sevī - paldies par to!
~Zane Kārkliņa
21.02.2015

Esmu patiesi sajūsmināta par iegūto! Saskāros ar radošo procesu pirmo reizi - sagatavotais materiāls un iespēja visu praktiski izmeiģināt - ļoti iespaidīgi! Iegūtais jāliek lietā! Labprāt vēl piedalītos papildu zināšanu iegūšanā - procesā, kurš papildinātu jau zināmo!!!!!
Pateicībā  un cerībā  uz radošu tikšanos! Paldies Ilzei!!!
~cieņā Anna Dobele
2015.21.02 

Paldies par kursiem! 
Radās daudz ideju radošumam (piemēram savienot papīru ar tamborējumiem un izšuvumiem). 
Profesionāla skolotāja, netraucē darba procesam.
~Jūlija

Paldies par divām darbīgām dienām! Kursi pilnībā attaisnoja manas cerības: savām iepriekšējām papīra liešanas prasmēm es pievienoju precīzākas nianses, kuru līdz šim pietrūka. Jaunums bija rāmīšu aplīmēšana ar lentu, gumija pie otra rāmja, tāpat nebiju meiģinājusi gleznošanu ar papīru.
Interesētu formu izgatavošana - gan ģipša, gan silikona.
~Sandra Dikmane
21.02.2015

Paldies, Ilze!
Kaut teorētiski par papīra liešanu man bija šis tas skaidrs, uz šiem kursiem devos ar lielu cerību, ka man kā skolniekam viss tiks "ieliets ar karotīti mutē". Un tas arī attaisnojās!
Esmu ļoti apmierināta, jo nevajadzēs meklēt "youtube" papīra liešanas pamatu apguves klipus, visu saņēmu šajos kursos!
Priecājos par radošo atmosfēru un lieliskajiem kolēģiem, ceru, ka Jums arī bija prieks ar mums sadarboties!
~Kristīne
21.02.2015

Par kursiem uzzināju e-skolā. Mani interesē jaunas idejas, paņēmieni kā dažādot darbu pirmskolā. Bet protams, idejas arī savam personīgajam priekam, ko varu darīt brīvajā laikā.
Noteikti atkal esmu ieguvusi jaunas idejas!
~Dite
28.03.2015

Uz kursiem nācu uzzināt, ko jaunu un papildināt zināmo. Ļoti jauka kursu vadītaja. Prot ieinteresēt, aizraut. Radoši darbojāmies praktiski. Uzzināju to ko vēlējos un ne tikkai. PALDIES!
~Elita
28.03.2015

Papildināju jau esošās zināšanas, ieguvu jaunu pieredzi, jaunas idejas. Jau zinu, kur izmantošu. Paldies!
~Vizma
28.03.2015

Radoši un interesanti. Papildināju jau esošās zināšanas un ieguvu jaunas. Vienkāršākos variantus centīšos izmantot bērnu dārzā. Ļoti jauka pasniedzēja.
~Inga
28.03.2015

Paldies! Ļoti labi kursi!
Viss bija jauns, pirmkārt dabiskais materiāls papīra izgatavošanai. Parastas un vienkāršas idejas. Pieredzes apmaiņa. Jaunas idejas ārpusklases darbībai.
Paldies! 
~Svetlana
18.04.2015

Paldies!
Kursi bija ļoti interesanti. Atjaunoja iepriekšējās zināšanas. Ļoti patika aprīkojums, cik ļoti viss pārdomāts.
Bija patīkama gaisotne un skolotājas attieksme.
Vairākas redzētās idejas pielietošu savā darbā.
~Ingrīda
18.04.2015

Man kursi ļoti patika. Ieguvu daudz jaunas metodes.
Ļoti daudz iespaidu. Patīkama gaisotne.
Papīra liešanu izmantošu darbā ar bērniem.
Ieteikšu arī šos kursus izmantot un apmeklēt savām kolēģēm.
Liels paldies!
~Lelde
18.04.2015

Bija ļoti interesanti. Viss patika, ieguvu daudz jauna un jaunas idejas. 
Patika darboties un izpausties kā vien vēlas, varēja sevi mudināt uz radošumu. Viss bija lieliski!
Paldies!!
~Zaiga
18.04.2015

Liels paldies par divām jaukām, radošām un ideju bagātām dienām. Tā kā pamatdarbs man ir pirmsskolā, tad jau zinu, kā izmantošu jauniegūtās prasmes. Kā arī noteikti pievienošu papīrliešanu saviem hobijiem. Tiešām liels paldies! Un noteikti vēlos saņemt ziņas par citām iespējām.
~Aija
06.06.2015

Priekš manis papīra sagatavošana, liešana un formās atspiešana bija ieguvums, ko varēšu izmantot darbā ar bērniem.Varētu turpināt iepazīties ar citām papīra veidošanas tehnikām.
Paldies!  

~Anita Bernāne

Paldies par kursiem! Man ļoti patika! Labi,  ka es jau biju uz pirmajiem, tad šajos kursos varēju koncentrēties uz citiem darbiem un jautājumiem. 
Vienmēr esmu gatava k.kam jaunam!
Nepatika, ka tik ātri beidzās :-(
Nākotnē būtu jauki- varbūt kādu nometni? radošo simpoziju?... kur darbotos, beigtos ar izstādi skaistu.
Lai izdodas!
~Agnese Šimanovska

Ļoti, ļoti interesanti, radoši, iedvesmojoši kursi, kuros saņēmu daudz informācijas par papīra dizaina veidošanas māklslu.
Līdz šim  nebiju par to zinājusi, lai gan ar papīra dizainu esmu pazīstama grāmatu iesiešanas un dizaina jomā.
Ļoti iedvesmojoši, jo papīra liešanā ir tik daudz iespēju radošām idejām!
Apbrīnojama jauna un interesanta pasaule man pavērusies šajā mākslas jomā!
Paldies Ilzei!
~Aiva
18.09.2015

Paldies par vērtīgo nodarbību! Šoreiz īpaši patika, ka saņēmām izkopētus materiālus ar papīra liešanas terminoloģiju angļu valodā, kas ir ļoti noderīgi, lai meklētu informāciju internetā. Tāpat arī adreses interneta lapām un sarakstu ar grāmatām par papīra liešanu.
Pēc nodarbības ir tiešām gandarījums, jo tiek iegūta reāla, pielietojama lieta - dizaina lampa.
Ļoti vērtīgas ir pieejamās grāmatas, ko var pētīt nodarbību laikā.
Paldies!
~Marta P. 
18.09.2015

Papīra izgatavošana no kozo
Paldies kursa pasniedzējai Ilzei un arī Norai, kura ļoti cītīgi palīdzēja un uzmanīja darba procesu. Par papīra liešanu domāju jau sen un priecājos ka varēju šo procesu iepazīt profesionāli.
Ļoti patika, ka nodarbības bija vienkāršas, saprotamas, interesantas. Uzzināju ļoti daudz. Patika arī video materiāli, tas ļāva iepazīt pasaules mākslu, papīra apdares procesus. Vēlētos iepazīt apgaismes ķermeņu izgatavošanu no papīra . Vēlētos vēl kursus par šo tēmu. SIRSNĪGS PALDIES! 
~Līga, Gulbenē
 11. 06.2016

Papīra izgatavošanas kursus apmeklēju pirmo reizi - līdz šim par papīra izgatavošanas tehnoloģiju bija zināms ļoti pavirši. 
Viss ļoti patika! Process no sākuma līdz galam tika paskaidrots, parādīts un izmēģināts ļoti secīgi, pēctecīgi un skaidri. Darbojāmies ļoti brīvā, radošā atmosfērā. Turpināšu darboties arī mājās un pielietošu iegūtās zināšanas studiju nodarbībās ar bērniem. Liels paldies Jums par atmosfēru, pieredzi, sadarbību, uzmundrinājumu un rosinājumu turpināt. Labprāt piedalīšos visos Jūsu piedāvātajos pasākumos un aktivitātēs!
No sirds pateicos, veiksmi darbā, neizsīkstošu radošumu sirdī!
Pēc iespējas gaidīšu arī citus piedāvājumus par kursiem. 
~Tatjana 
11.06.2016 

Paldies par brīnišķīgajiem kursiem. Bija ļoti interesanti uzzināt par kozo krūma šķiedru, kuras vārīšanas un klapēšanas ar koka āmuriem rezultātā iegūstams papīrs.
Noteikti uz tikšanos kādos citos kursos!
Paldies!
~Mairita
11.06.2016


Ļoti labi kursi, kas sniedz iedvesmu turpmākajam darbam. Ļoti patika privātā gaisotne. Šajos kursos jau esmu trešo reizi, tādēļ papīra liešanas pamatprincipus esmu apguvusi.
Tagad es labprāt apmeklētu nodarbības, kurās varētu apgūt tieši priekšmetu pagatavošanu no papīra.
~Vita
11.06.2016

Sirsnīgs paldies-arī palīdzei (meitai Norai)! Patīk šī mierīgā atmosfēra, ka dalībnieku nav daudz, jo visu var pārjautāt, kas neskaidrs, nesteidzoties. Esmu kursos jau otro reizi un daudz kas paliek skaidrāks. Tagad, galvenais, mājās eksperimentēt.
Noteikti interesēs arī lampu veidošanas kursi..., arī eksperimentālie, kur dalāmies pieredzē.
Paldies! 
~Ārija
11.06.2016

Esmu ļoti gandarīta par gūtajām zināšanām, arī par radošu prieku, jaunu ideju impulsiem. 
Lai ir prieks augt gan šeit, gan citur pasaulē.
~Lauma
01.10.2016

Liels paldies! Man tas bija kautkas jauns un interesants. Viss ļoti patika. Domāju, ka nebūs pēdējā tikšana. Lai Jums veicas!
~Inita Dz.
01.10.2016

Paldies!!! Par jaukajiem kursiem papīra liešanā. Es daudzko jaunu apguvu un uzzināju, jaukā atmosfērā pavadīju jauku sestdienu. Paldies!
~Inita K.
 01.10.2016

Paldies par iedvesmojošu kursu. Uzzināju daudz par papīra liešanu un mākslu papīrā.
~Inguna
01.10.2016

Paldies pasniedzējai Ilzei par saturīgiem kursiem, par mierīgo gaisotni, par gūtajām iemaņām, veidojot lampas no lietā papīra! Labprāt apmeklētu kursus par trīsdimansiju darbu veidošanu.
~Gunta no Rundāles
2016. gada 25.,26. oktobrī

Papīrs ir ļoti plastisks, ko es varēju iepazīt ar pasniedzējas Ilzes palīdzību. Patika ļoti atmosfēra, tāpēc vēlētos apmeklēt viņas vadītos kursus. Sirsnīgs paldies, par jaunajām zināšanām, kas noderēs strādājot ar audzēkņiem. Mākslā ir jārosina ideja un pati no sevis tā uzplaiksnīs ar radošiem cilvēkiem.
Paldies! Līga no Rojas MMS.
25.10.2016

Kursus apmeklēju otro reizi. Bija laba iespēja atcerēties iepriekš apgūto un nostiprināt prasmes praktiski darboties ar papīra lejamo rāmi.
Papīra darbu izgatavošanu, izmantojot ģipša formas, esam izmantojuši mācību procesā mākslas skolā. Tas bija interesanti gan pasniedzējam, gan bērniem. Skolā esam iegādājušies pamatlietas papīra liešanas darbnīcai, lai audzēkņi varētu iepazīties ar šo daudzveidīgo tehniku.
Guvu daudz ierosmju jauniem darbiem!
~Laila
26.10.2016

Papīra liešanas seminārs man patika. Vienreizēja iespēja darboties parktiski un apgūt prasmes izgatavot lampas. Jau radās ideja kā realizēt praksē ar bērniem 3D objektus. Ienitriģēja no kā vēl varētu izgatavot ko līdzīgu.
Vēlētos izmeiģināt kā izveidot gaisā lidojošas laternas, jo tām ir līdzīga struktūra kā šodien veidotajām lampām.
Ja iespēja būs, noteikti apmaklētu līdzīgus kursus.
~Gita, 
26.10.2016

Jau otro reizi apmeklēju papīra liešanas kursus pie Ilze Dilānes. Loti patīk viņas darba stils - mierīgs, izzinošs, pamācošs. Jauki, ka praktiskā darba rezultātā ir konkrēts gala rezultāts, un prieks pašam autoram par sasniegto, šajā gadījumā reāli izgatavotu gaismas ķermeni. Interesanti apskatīt bagāto informatīvo materiālu, uzzināt dažādus darba procesa knifiņus.
Gribētu vēl kādus kursus par papīra mākslas brīnumiem un darbošanos ar ģipsi. Paldies māksliniecei par pacietību, dotajām zināšanām un ļoti labprāt vēlētos viņas personālizstādi redzēt Gulbenē.
 ~Līga 
25.10.2016

Paldies par interesantiem iedrvesmas bagātiem kursiem. Viss bija sasaistīts un laiks pagāja nemanot. Gaidu ar nepacietību jaunus kursu piedāvājumus!
Lai jauka un radoša vasara!
Paldies!
~Mairita~
16.06.2017

Paldies! Ļoti iedvesmojoši, mājīgi un silti uzņemti. Sajūta, ka esi pie īsta profesionāļa. Daudz jaunas informācijas par materiāliem un to izmantošanas iespējām. 
Paldies! Lai izdodas viss iecerētais.
~Jolanta
16.06.2017 

Spasibo, za intersnij kurs!
Ochen interesno. Mnogo raznih vidob rabot. Bsjo produmano. Hotelos bi prodolzenija zanatij.
~Aleksandra
16.06.2017

Papīrs no abakas un lampas izgatavošana 10. un 11. novembrī
          Paldies, Ilze par radoši iedvesmojošiem kursiem! Man patika darba process!!! Lampu izgatavošana ļoti noderīga un interesanta! Man patika pedagoga attieksme un pasniegšanas maniere.
Varētu veidot kursu par eksperimentēšanu: papīra liešanas savienošanu ar zīdu. Tās var būt arī lampas. Ļoti, ļoti patika otrās dienas tehnika!!!
~Aija

         Paldies Papīra darbnīcai un Ilzei Dilānei par jaunu, ārkārtīgi interesantu pieredzi. Apgūt itkā jaunu, bet tanī paša laikā gadsimtiem cauri gājušu un pārbaudītu papīra darināšanas tehniku kopā ar mūsdienīgu papīra mākslu.
Ļoti interesētu auduma kā materiāla un papīra (auduma) kā materiāla mijiedarbība. Tā veidošanas un izveidošanas 3D iespējas. 
Paldies par jauki pavadītu dienu Papīra darbnicā.
~Kristīne Japiņa
  
            Liels paldies par iespēju apgūt ko jaunu un atrasties divas dienas brīnišķīgā kompānijā.
Ar cieņu Anita Holma
P.S. gaidīšu iespēju vēl piedalīties.
     
            Ilze!
Esmu radoši aizrāvusies. Sapratu, ka pietrūkst laika, bet priecājos, ka ka šajās divās dienās tomēr apguvām un izmeiģinājām divas tehnikas!!! Un paldies par Tavu atsaucību mūsu "trakajām" idejām.
Aicini mūs vēl!!!
~Ieva Neikena

         Fantastiska pieredze !!! Sakumā satraucos, bet izrādījās aizraujoši!
Paldies!
~Gita

          Liels paldies, ļoti patika - superīga kompānija, pozitīva kompānija, pozitīva atmosfēra un zināšanas, iemaņas, pieredze! Gaidīšu piedāvājumus vairāku dienu kursiem!
~Nora